בניית אתרי WordPress

אתר האינטרנט של העסק הוא המרכיב העיקרי בפעילות השיווק באינטרנט. ובנייתו מצריכה תכנון קפדני המבוסס על היכרות עם מאפייני קהלי היעד שלכם וצרכיהם, מגוון המוצרים והשירותים שאתם מציעים להם, עולם התוכן שאתם פועלים בו, ועוד. כיום, מרבית האתרים שאני בונה אתרים מבוססים על מערכת ניהול התוכן הפופולרית WordPress ("וורדפרס"). להבדיל ממערכות ניהול תוכן קנייניות המוצעות על ידי חברות בניית אתרים אחרות לעיתים, הבחירה בוורדפרס – שהיא מערכת פתוחה – מאפשרת לכם בעלות ושליטה מלאה על כל היבט של ניהול האתר ותפעולו.

מערכת WordPress הולכת ומבססת את מעמדה כמערכת ניהול התוכן הנפוצה בעולם. בראשית ימיה היא שימשה בעיקר להקמת בלוגים אישיים, אך עם הזמן היא התפתחה לכדי מערכת ניהול גמישה המאפשרת להקים על בסיסה גם אתרים מסוגים אחרים. גם היכולת שלה לגדול עם צרכי הלקוח/הארגון השתפרה לאין ערוך. הנה כמה דוגמאות לאתרי ענק המבוססים על WordPress: בלוג הטכנולוגיה TechCrunch, האתר הרשמי של שוודיה Sweden.se, השבועון האמריקני היוקרתי Time.com ורבים אחרים.

בניית אתרים בוורדפרס טומנת בחובה יתרונות רבים. אני משתמש בה להקמת אתרים כבר יותר מעשר שנים. יתרונותיה המרכזיים בעיני:

  • ידידותיות למשתמש: ממשק הניהול של WordPress פשוט להתמצאות, מתורגם לעברית, וידידותי גם למשתמש הפחות-טכני.
  • חיסכון בזמן: בהקמת אתר WordPress אנחנו עושים שימוש בקטעי קוד מוכנים וזמינים, שניתן להתקין ולהגדיר אותם במהירות כדי שהאתר שלכם יוכל לעלות לאוויר תוך זמן קצר.
  • עלות נמוכה: מערכת WordPress היא תוכנה חופשית. המערכת הבסיסית עצמה היא חינמית, כמו גם מרבית מההרחבות שלה ("תוספים"). פה ושם יש רכיבים שיש להם עלות כלשהי, אבל היא בדרך כלל נמוכה ושווה לכל כיס.
  • מענה לכל צורך: מערכת ניהול התוכן הבסיסית של WordPress נבנתה כך שניתן יהיה בקלות להוסיף לה תכונות ויכולות באמצעות תוספים שונים, ובכך לענות כמעט על כל דרישה טכנית, ממשקית או מסחרית שיכולה לעלות לכם בראש.
  • אין חתונות קתוליות: האתר שאני בונה לכם הוא שלכם ושלכם בלבד, ואחרי שאני מוסר לכם אותו אתם יכולים לקחת אותו הלאה לאן שבא לכם, איתי או בלעדי.
  • תשתית SEO: יש טענה כאילו "גוגל אוהבת את וורדפרס", אבל צריך לקחת אותה בערבון מוגבל. מה שכן ניתן לומר הוא שהמערכת הבסיסית, ובמיוחד בסיוע תוספים ייעודיים לכך, מסייעת לבנות אתר התואם את ההנחיות וההמלצות של Google בכל מה שנוגע לקידום אתרים במנוע החיפוש.

ספרו לי עוד על האתר שלכם ואשלח לכם הצעת מחיר.

דילוג לתוכן